New York Cosmos
USA
New York Cosmos Ostatnie wyniki
New York Cosmos Mecze
Sezon Statystyki
Strzelone Gole
New York Cosmos strzela gola co 68 minut w USL League One
New York Cosmos strzela średnio 1.33 goli na mecz
New York Cosmos jest pierwszą drużyną, która strzeliła gola w 0% podczas USL League One
New York Cosmos nie udaje się zdobyć punktów w 9% w USL League One
Stracone gole
New York Cosmos traci gola co 36 minut w USL League One
New York Cosmos traci średnio 2.50 goli w każdym meczu
New York Cosmos osiąga 9% meczów bez straty gola w USL League One
Powyżej / Poniżej Bramki
Powyżej / Poniżej Bramki są obliczane na podstawie całkowitej liczby goli meczu dla meczów, w których New York Cosmos uczestniczył w USL League One
New York Cosmos łączna liczba goli na mecz 3.83 w każdym meczu w USL League One
Procent meczów z ponad 2.5 gola wynosi 92% dla New York Cosmos w USL League One
Procent meczów z mniej niż 3.5 gola wynosi 25% dla New York Cosmos w USL League One
ODS stats
New York Cosmos osiąga, że obie drużyny strzelają w 84% meczów w USL League One
New York Cosmos odnotowuje, że obie drużyny strzelają w pierwszej połowie w 17% meczów w USL League One
New York Cosmos odnotowuje, że obie drużyny strzelają w drugiej połowie w 59% meczów tej drużyny w USL League One
Bramki według Okresu Czasu
New York Cosmos zdobywa najwięcej bramek w meczach podczas 11-20 minut, co stanowi 17% goli w USL League One
New York Cosmos widzi najwięcej goli strzelonych w meczach podczas 81-90+ minut, stanowiąc 9% goli w USL League One
New York Cosmos widzi najwięcej goli straconych w meczach podczas 11-20 minut, stanowiąc 17% goli w USL League One
New York Cosmos zdobywa najwięcej bramek w meczach podczas 0-15 minut, co stanowi 9% goli w USL League One
New York Cosmos widzi najwięcej goli strzelonych w meczach podczas 76-90+ minut, stanowiąc 9% goli w USL League One
New York Cosmos widzi najwięcej goli straconych w meczach podczas 0-15 minut, stanowiąc 9% goli w USL League One
Handikap Statystyki
New York Cosmos odnosi największy sukces w +2.5, osiągając 92% w USL League One
W pierwszej połowie New York Cosmos odnosi największy sukces w +1.5, osiągając 50% w USL League One
W drugiej połowie New York Cosmos osiąga najwyższą wydajność w +1.5, z 84% w USL League One
Żółte i Czerwone Kartki
New York Cosmos wygrywa dzięki kartkom w 0% meczów w USL League One
New York Cosmos ma średnio 0.58 kartek w meczach USL League One
W pierwszej połowie New York Cosmos wygrywa dzięki kartkom w 9% meczów w USL League One
W pierwszej połowie New York Cosmos ma średnio 0.25 kartek w meczach USL League One
W drugiej połowie New York Cosmos wygrywa dzięki kartkom w 0% meczów w USL League One
W drugiej połowie New York Cosmos ma średnio 0.33 kartek w meczach USL League One
Rzuty Rożne Statystyki
New York Cosmos wygrywa dzięki rzutom rożnym w 0% meczów w USL League One
New York Cosmos ma średnio 1.08 rzutów rożnych w meczach USL League One
W pierwszej połowie New York Cosmos wygrywa dzięki rzutom rożnym w 0% meczów w USL League One
New York Cosmos ma średnio 0.25 rzutów rożnych w meczach USL League One
W drugiej połowie New York Cosmos wygrywa dzięki rzutom rożnym w 0% meczów w USL League One
New York Cosmos ma średnio 0.83 rzutów rożnych w meczach USL League One
Statystyki Gracza
- No data for selected season
New York Cosmos Tabela
| # | Formularz Fall season | RM | Z | R | S | G | RG | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 10 | 2 | 3 | 26:15 | 11 | 32 | |
| 2 | 15 | 7 | 6 | 2 | 22:13 | 9 | 27 | |
| 3 | 16 | 5 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 24 | |
| 4 | 16 | 4 | 9 | 3 | 34:30 | 4 | 21 | |
| 5 | 16 | 4 | 7 | 5 | 21:22 | -1 | 19 | |
| 6 | 16 | 4 | 4 | 8 | 13:23 | -10 | 16 | |
| 7 | 16 | 3 | 5 | 8 | 14:21 | -7 | 14 | |
| 8 | 16 | 3 | 4 | 9 | 18:34 | -16 | 13 |
| # | Formularz Spring season | RM | Z | R | S | G | RG | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 11 | 3 | 2 | 33:11 | 22 | 36 | |
| 2 | 16 | 7 | 5 | 4 | 17:20 | -3 | 26 | |
| 3 | 16 | 6 | 6 | 4 | 22:21 | 1 | 24 | |
| 4 | 16 | 6 | 6 | 4 | 17:16 | 1 | 24 | |
| 5 | 16 | 6 | 3 | 7 | 21:22 | -1 | 21 | |
| 6 | 16 | 4 | 8 | 4 | 21:22 | -1 | 20 | |
| 7 | 16 | 4 | 1 | 11 | 11:21 | -10 | 13 | |
| 8 | 16 | 1 | 6 | 9 | 19:28 | -9 | 9 |
- Playoffs